Чоловічі парфуми

trussardi reflection
1298 грн.
Armani Stronger With You
1719 грн.
Jaguar Signature of Excellence
1123 грн.
Jaguar Pace
1080 грн.
Jaguar Pace Accelerate
1080 грн.
Jaguar Classic Chromite
949 грн.
Jimmy Choo Man Ice
1328 грн.
Lacoste De Lacoste 12,12 Pour Lui eau fraiche
1699 грн.
PACO RABANNE PURE XS
2199 грн.
Yves Saint Laurent Y
2290 грн.
Versace Dylan Blue Pour Homme туалетна вода
1798 грн.
New
Herera 212 VIP Black п.в.ч 100 мл
2133 грн.
Armani Aqua di Gio деоспрей чол
1298 грн.
1399 грн.
577 грн.

Чоловічий вибір

Хто сказав, що чоловікам байдужі аромати?

Насправді – сильна половина людства не менше приділяє цьому увагу, аніж жінки. Адже один з аспектів сподобатись дамі – це гарно пахнути.

 

Уже півтора століття аромати ділять на жіночі та чоловічі, хоча раніше такого поділу не існувало. Тепер, навіть на несвідомому рівні ми можемо майже на 100% класифікувати жіночий це запах чи чоловічий.  Чоловічі аромати мають свою основну відмінність. А саме – у складі базових нот. Тому шипрові, деревні, хвойні, пряні і морські звучання – є, зазвичай, вибором  сильної половини. Основні складники чоловічих парфум – амбра, мускус, базилік, сандал, перець, дубових мох.

У наш час - з’явились чоловічі духи, які перегукуються із жіночими, завдяки вкрапленням традиційних жіночих нот: фруктових і квіткових.

Хоча парфумери домагаються і завдяки квітам чоловічого звучання. Так конвалія або шавлія у суміші з іншими «букетами» дає відтінок тютюну, який так подобається чоловікам і приваблює дам.

Чоловічі парфуми відрізняються від жіночих і тим, що мають більш виражений та стійкий аромат. Вони майже однаково звучать на будь-якій ділянці тіла. І звичайно, сама упаковка говорить за себе: це чоловічі парфуми. Вона зазвичай має строгі геометричні форми.

Чоловічі аромати, як і жіночі мають свою класифікацію, також важливо врахувати вік чоловіка, його стиль життя, - обираючи йому парфуми.

Для тих, хто веде активний спосіб життя – вибір може впасти на свіжі, різкі з цитрусовими нотами парфумами. Бергамот і перець добре звучатиме в ароматній колекції бізнесмена. Мускус, амбра підійде для ловеласа, стиль життя якого – дорогі авто та нічні клуби. Сандал, дубових мох – вдалий вибір для вашого батька.

Ще одна важлива градація: одеколон чи туалетна вода. Одеколон – це виключно чоловічий вид парфумерії, який на 70% складається зі спирту і є стійкішим, аніж туалетна вода. Хоча остання звучатиме більш насичено.

На сайті «Імідж» – великий ароматний вибір для справжніх чоловіків. Від класики до останніх новинок, для наймолодших та поважних. Усе для сильної половини людства!

 

 

Дізнатись більше...